2019-07-05 خرید نرم افزار آموزش مکالمه زبان انگلیسی

خرید نرم افزار آموزش مکالمه زبان انگلیسی

در این پست به خرید نرم افزار آموزش مکالمه زبان انگلیسی می پردازیم و بهترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی را برای خرید معرفی می کنیم.

ویژگی نرم افزار آموزش مکالمه زبان انگلیسی

 در ابتدا می پردازیم به ویژگی یک نرم افزار آموزش زبان انگلیسی  یک نرم افزار آموزش زبان انگلیسی مخصوصا در مکالمه باید با کاربر تعامل برقرار کند و نیازهایی که کاربر در رابطه با مکالمه دارد را برطرف سازد برای مثال بهترین نرم افزار نرم افزاری است که بتواند  مکالمات یک فرد را برای ما شبیه سازی کند و ما بتوانیم با آن مکالمه کنیم حالا نرم افزاری که قصد معرفی آن را داریم این ویژگی را دارد.

مکالمه زبان انگلیسی با کاربر

از ویژگی های مهم این نرم افزار این است که به صورت فیس تو فیس با کاربران ارتباط برقرار کرده و با کاربر مکالمه می کند و این یکی از بهترین ویژگی هایی است که نرم افزار مکالمه زبان انگلیسی باید داشته باشد در ابتدا ما می توانیم آن متنی که برای مکالمه در نظر گرفته ایم انتخاب کنیم و متن های بعدی را به نرم‌افزار واگذار کنیم که یک تعامل دو طرفه با نرم افزار می توانیم برقرار کنیم.

برگزاری آزمون های هوشمند

این نرم‌افزار یک سری آزمون های هوشمند برای ما در نظر گرفته  که می توانیم یادگیری خود را تقویت کرده و این یادگیری را مورد سنجش قرار دهیم و در هر موضوعی مطالبی که یاد گرفته ایم  را بسنجیم . در پایین صفحه می توانید به مشاهده برخی از فیلم های آموزشی بپردازید سپس به صورت رایگان!! به خرید!! نرم افزار آموزش مکالمه زبان انگلیسی بپردازید لینک دانلود پایین فیلم های آموزشی می باشد.

فیلم های آموزشی را مشاهده کنید

دانلود نرم افزار 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *