راهنمای فارسی کتاب تاپ ناچ

راهنمای فارسی کتاب تاپ ناچ

 

فیلم های آموزشی تاپ ناچ

 

 در این بخش از آموزش مکالمه زبان انگلیسی می پردازیم به راهنمای فارسی کتاب تاپ ناچ ، کتاب تاپ ناچ  یکی از معروف ترین مجموعه زبان انگلیسی است.

شیوه آموزش کتاب تاپ ناچ

شیوه جدیدی که در این نرم افزار و کتاب های آموزشی به کار برده شده این است که در ابتدا نکات مهم و ساختارهای زبان انگلیسی که گرامر زبان انگلیسی را شامل می شود آموزش داده  و در مرحله بعدی با فیلم های آموزشی شروع به جمله سازی می کنیم و این ساختارها را تکرار می‌کنیم.

که به صورت زبان اصلی هستند و علاوه بر مکالمات زبان انگلیسی گرامر های  زبان انگلیسی تکرار می شوند.

Top Notch Second Edition Book Series – فروشگاه انتشارات زبان مهر

آزمون های ویژه کتاب تاپ ناچ

و در مراحل انتهایی این نرم افزار آزمون های ویژه برای ساختارهای زبان انگلیسی فراگرفته، که به صورت گرامر هستند از ما گرفته می شود و با این آزمون ها و  ما می تونیم به  سنجش مطالب یاد گرفته شده  از نرم افزار و همچنین مطالعات انجام شده توسط کتابهای تاب ناچ بپردازیم

این دوره های آموزشی به شش بخش تقسیم شده اند در بخش اول که بخش مقدماتی است به مطالب مقدماتی زبان انگلیسی و گرامر پایه زبان انگلیسی پرداخته شده است در بخش‌های بعدی به مباحثه پیشرفته تر و حرفه ای تر زبان انگلیسی پرداخته شده است.

شیوه ی آزمون های نرم افزار تاپ ناچ

از جمله ویژگی نرم افزار و کتاب این هست که ساختارهای فرا گرفته شده به صورت آزمون و تکرار های پی در پی انجام می شوند که به خاطر همین موضوع ساختارها و تکرارهای پی‌درپی جملات و گرامر های زبان انگلیسی ملکه ذهن ما می شوند

 و این باعث می شود که  این ساختارها و جملات زبان انگلیسی فراموش نشود و به تقویت مکالمات زبان انگلیسی ما بپردازد. در قسمت پایین صفحه می توانید به مشاهده فیلم آموزشی راهنمای تاپ ناچ و مقدمات تاپ ناچ بپردازید و همچنین نرم افزار ها وکتاب را دانلود کنید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *