فروشگاه کامپیوتر مریوان

فروشگاه کامپیوتر مریوان تحت مدیریت مهندس ارشد محمد زرین می باشد. در این فروشگاه خدمات فنی مهندسی کامپیوتر، از جمله خدمات طراحی سایت فروشگاهی و سایر سایت ها و همچنین کلیه خدمات از جمله سخت افزاری و نرم افزاری انجام می شود.

عیب یابی و تعمیر تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر

در فروشگاه لپ تاپ مریوان عیب یابی و تعمیر تخصصی لپ تاپ  و کامپیوتر انجام می شود، عیب یابی و تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر باید توسط فرد متخصص همان رشته انجام شود، که این کار توسط مهندس محمد زرین کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر انجام می شود.

عیب یابی و تعمیر تخصصی انواع دسته بازی

با توجه به قیمت های بالای دسته بازی، خدمات مهندسی زرین به تعمیر انواع دسته بازی با قیمت های مناسب می پردازد. و  در کوتاه ترین زمان ممکن دسته بازی شما تعمیر می شود، با توجه به این این که این کار به صورت تخصصی صورت می گیرد پس انواع قطعات دسته بازی برای تعمیر در این تعمیرگاه موجود می باشد، و علاوه بر اینکه این تعمیرات به صورت تخصصی در شهر مریوان انجام می شود بلکه در تمام شهر های ایران تعمیرات تخصصی انواع دسته بازی به صورت اینترنتی پذیرفته می شود .

عیب یابی و تعمیر تخصصی انواع هدفون

این روزها شاهد قیمت های بالای انواع هدفون هستیم. هدفون های هوشمندی که دارای قیمت چندین میلیون هستند، و به صرفه نیست برای یک مشکل کوچک هدفون خود را کنار گذاشته و دیگر استفاده نکنیم. خدمات مهندسی زرین به صورت تخصصی  به تعمیر انواع هدفون در شهر مریوان و سایر شهرها پرداخته و در کوتاه ترین زمان ممکن هدفون شما با قیمت مناسب تعمیر می کند.

عیب یابی و تعمیر تخصصی انواع موبایل و تبلت در مریوان

موبایل و تبلت دستگاه های هوشمندی هستند، که اکثر ما با آنها سرو کار داریم، در این میان اگر مشکل سخت افزاری برای آنها پیش آید باید در کمترین زمان و با هزینه کمی مشکل حل شود، از این رو خدمات مهندسی زرین به تعمیر انواع موبایل و تبلت  در شهر مریوان و سایر شهرها با بهترین قیمت به صورت تخصصی می پردازد .

فروش لوازم جانبی کامپیوتر

درفروشگاه کامپیوتر مریوان که آدرس اینترنتی آن www.softzaban.ir است. کلیه لوازم جانبی کامپیوتر از جمله نرم افزار،فلش،رم، انواع هارد، نرم افزار های آموزشی مانیتور موس های هوشمند و سایر لوازم جانبی کامپیوتر با تخفیف های ویژه به صورت آنلاین و در خود فروشگاه به فروش می رسد.

فروش کامپیوتر و لپ تاپ

در فروشگاه اینترنتی سافت زبان  علاوه بر لوازم جانبی سیستم و لپ تاپ نیز به فروش می رسد. که این فروشگاه اینترنتی با توجه به اینکه در شهر مرزی مریوان قرار دارد قیمت ها نسب به شهر های دیگر مناسب تر است.

خرید فروش لوازم جانبی لپ تاپ و سیستم 

در این فروشگاه علاوه بر محصولات نو محصولات استوک نیز با بهترین قیمت خرید فروش می شود برای مشاهده قیمت ها  از فروشگاه ما بازدید کنید آدرس فروشگاه اینترنتی کامپیوتر مریوان چهار راه شبرنگ پاساژ حاجی عمر طبقه دوم خدمات فنی مهندسی کامپیوتر و طراحی سایت.

آدرس اینستاگرام خرید گوشی و لپ تاپ  در مریوان laptopfix20@

آدرس تلگرام خرید لپ تاپ در مریوان mobileLaptop1@


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *