2019-07-09 فیلم آموزش زبان انگلیسی با زیرنویس فارسی و انگلیسی

فیلم آموزش زبان انگلیسی با زیرنویس فارسی و انگلیسی

در این پست فیلم آموزش زبان انگلیسی با زیرنویس فارسی و انگلیسی را برای دانلود قرار داده ایم و به ویژگی های این فیلم ها می پردازیم.

زیرنویس فارسی و انگلیسی از سایت تد

زیرنویس فارسی و انگلیسی از سایت تد یک سایت معروف برای آموزش زبان انگلیسی می باشد این سایت یک مجموعه ای از فیلم های آموزشی علمی برای انگلیسی زبان ها است به وسیله این سایت می توانیم ویدیوهای علمی و آموزشی زیادی را مشاهده کنیم .

فعال بودن زیر نویس برای هردو زبان 

در سایت سافت زبان زیرنویس فارسی و انگلیسی هر دو فعال میباشد در صورتی که در سایت تد فقط زیرنویس فارسی و  یا انگلیسی را می توانیم فعال کنیم فعال کردن زیرنویس فارسی و انگلیسی با هم  این مزیت را برای ما دارد که سرعت یادگیری را برای ما افزایش می دهد.

 

آموزش یادگیری زبان انگلیسی با فیلم های آموزشی

در این سایت یک دوره آموزشی ویژه برای یادگیری زبان انگلیسی با فیلم های آموزشی در نظر گرفته ایم و به صورت کامل به شما یاد می دهیم که به چه صورتی فیلم های آموزشی را ترجمه کنید و یا به چه صورتی فیلم های آموزشی را به صورت مکالمه محور یاد بگیرید در این دوره آموزشی کلیه نکاتی که برای یادگیری زبان انگلیسی با فیلم های آموزشی مورد نیاز باشد را به شما آموزش می دهیم و با ساختار های ویژه زبان انگلیسی مکالمه زبان انگلیسی شما و همچنین یادگیری لغات زبان انگلیسی شما را تقویت می‌کنیم.

فیلم های آموزشی را مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *