مرکز تعمیر اسپیکر کامپیوتر

مرکز تعمیر اسپیکر

درخدمات مهندسی زرین تعمیر انواع اسپیکر کامپیوتر و اسپیکر بلوتوثی انجام می شود، و با توجه به تخصص های لازم این کارگاه به مرکز تعمیر اسپیکر تبدیل شده است.

تعمیر اسپیکر کامپیوتر
تعمیر اسپیکر کامپیوتر

تعمیر اسپیکر توسط متخصص کامپیوتر

 با توجه به هزینه های بسیار بالا اسپیکر های امروزی تعمیر اسپیکر ها بسیار مقرون به صرفه است، تا خرید دوباره آنها برای انتخاب تعمیر کار اسپیکر باید بک فرد متخصص و کار بلد را انتخاب کنیم . تا به بهترین نحو اسپیکر ما را تعمیر کند .

در خدمات مهندسی زرین تعمیر اسپیکر با مدیریت مهندس ارشد کامپیوتر انجام می شود، و قطعات استفاده شده برای تعمیر کامپیوتر قطعات اصلی هستند. این مرکز تعمیر انواع اسپیکر  از جمله اسپیکر کامپیوتر، بلوتوثی یا وایرلس، لپ تاپی و… را در کارنامه خود دارد.

تعمیر اسپیکر بلوتوثی

اکثر اسپیکر های بلوتوثی مشکل شارژ پیدا می کنند. این نوع اسپیکر ها معمولا دارای پورت میکرو usb   دقیقا مانند سوکت شارژر  موبایل های اندرویدی هستند و در صورت خراب شدن سوکت شارژر برای تعویض سوکت هزینه کمی می کنیم.

ما در  مرکز تعمیر اسپیکر سافت زبان، سوکت شارژ اسپیکر را با هزینه کم و یک ماه گارانتی تعویض می کنیم.

مرکز تعمیر اسپیکر
مرکز تعمیر اسپیکر

مشکل دوم اسپیکر های بلوتوثی خراب شدن باتری آنها است.  گاهی با یک شوک مشکل باتری حل می شود، و شوک دادن به باتری  هزینه بسیار کمی دارد، پس اسپیکر خود را به افراد متخصص بسپارید، تا هرینه تعمیر اسپیکر شما بسیار کمتر شود.

 

توجه: باتری های اسپیکر در حالت کلی قابل تعمیر نیستند، یا باید به آنها شوک بدهیم یا آنها را تعویض کنیم. پس اگر کسی به شما بگوید باتری را باز می کنم و تعمیر می کنم، معمولا تا مدت کوتاهی باتری بیشتر دوام نمی آورد پس بهتر است یا باتری را در صورت خراب نشدن و تشخیص متخصص شک بدهید یا تعویض کنید.

مرکز تعمیر اسپیکر jbl

اسپیکر های جی بی ال (jbl)  اسپیکر هایی با کیفیت خوب و برند عالی هستند. برای تعمیر اسپیکر های جی بی ال نکات و تکنیک هایی را باید رعایت کرد. برای مثال اگر کسی نتواند به درستی  این نوع اسپیکر ها را باز و بسته کند، منجر به شکستن این نوع  از اسپیکر ها می شود. پس برای تعمیر این نوع اسپیکر ها آنها را به افراد متخصص بسپارید.

مرکز تعمیر اسپیکر

قیمت های پایین تعمیر اسپیکر

با توجه به قیمت بالای اسپیکر های امروزی تعمیر آنها بسیار به صرفه است. و با صرف هزینه 5 تا 10 درصد ازقیمت اسپیکر می توانیم به تعمیر آنها بپردازیم .

تعمیر اسپیکر کامپیوتر
تعمیر اسپیکر کامپیوتر

خدمات تعمیر اسپیکر

خدماتی که  در مرکز تعمیر اسپیکر ارائه می شود، شامل تعویض سیم اسپیکر، تعویض بلند گو های اسپیکر، تعویض ای سی اسپیکر، تعویض باتری اسپیکر های بلوتوثی و… است.

 

سفارش تعمیر اسپیکر به صورت اینترنتی

در سایت سافت زبان می توانید تعمیر اسپیکر خود را به صورت سفارش ثبت کنید. و اسپیکر خود را برای تعمیر برای ما ارسال کنید. که در کوتاه ترین زمان ممکن اسپیکر  برای شما تعمیر میگردد. برای راهنمایی بیشتر به شماره 09215423802 با واتساپ پیام بدهید.

 

یک پاسخ

  1. سلام
    هزینه تعویض پورت میکو usb شارژ دستگاه اسپیکر برند Miniso و آدرس جهت ارسال
    09364303769

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *