2018-07-13 نرم افزار آموزش زبان انگلیسی سریع برای کامپیوتر

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی سریع برای کامپیوتر

در این بخش از آموزش زبان انگلیسی به معرفی نرم افزار آموزش زبان انگلیسی سریع برای کامپیوتر می پردازیم این نرم افزار از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است.

ویژگی های این نرم افزار زبان انگلیسی

 در این نرم افزار با ویژگی هایی از جمله فیلم های آموزشی،تکرار  مباحث ویژه ساختارهای مهم به وسیله نرم افزار ،آشنا می شویم .

نرم افزار قابلیت های ویژه ای را دارد به صورتی که در هر مبحث، آموزشی ویژه به گرامر لغات و جمله های انگلیسی به صورت مکالمه های ساده  می پردازد.

آزمون های نرم افزار زبان انگلیسی

این نرم افزار شامل آزمون هایی برای سنجش مباحثی که توسط نرم افزار فرا گرفته شده است می باشد که این آزمون ها برای سنجش عملی گرامر و همچنین مکالمه ساختارهای مهم فرا گرفته شده است.

 از ویژگی های دیگر مهم این نرم افزار مکالمه زبان اصلی می باشد ،زبان اصلی توسط انگلیسی زبان ها، صورت گرفته است و از مکالمات روزمره موضوعات مختلف کاربردی مکالمه زبان انگلیسی رو شروع کرده است.

فیلم های آموزشی ویژه نرم افزار

همچنین از دیگر ویژگی های این نرم افزار این است که فیلم های آموزشی ویژه زبان انگلیسی که برای  هدفمند کردن ساختارهای فرا گرفته شده می باشد را برای هر مبحث آموزشی تدارک دیده است این فیلم های آموزشی و همچنین قابلیت های مهم نرم افزار، مکالمه زبان انگلیسی برای ما ساده و ساده تر کرده است با این قابلیت های نرم افزار ما می توانیم مکالمات روزمره خود را از همان ابتدا شروع کنیم.

برای مشاهده فیلم آموزشی و همچنین دانلود نرم افزار به قسمت پایین مراجعه کنید.

فیلم های آموزشی را مشاهده کنید

تعداد نظر برای “نرم افزار آموزش زبان انگلیسی سریع برای کامپیوتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *