نرم افزار خواندن متن انگلیسی pdf

در این پست یک، نرم افزار خواندن متن انگلیسی pdf را به شما معرفی کنیم این نرم‌افزار که یک افزونه گوگل کروم به شمار می آید متن انگلیسی را به صورت pdf می خواند.

 نرم افزار خواندن متن انگلیسی

 

ویژگی های نرم افزار

در این نرم افزار کافی است متن انگلیسی را انتخاب کرده وکلیک راست کنیم نرم افزار به صورت خودکار شروع به خواندن متن انگلیسی می کند یکی از ویژگی های این نرم افزار خاصیت selected نرم افزار است یعنی به محض اینکه متن مورد نظر را انتخاب کنیم با کلیک راست این نرم افزار شروع به خواندن متن انگلیسی می کند.

شیوه نصب نرم افزار 

اکنون رسیدیم به نصب نرم افزار برای نصب نرم افزار کافی است مرورگر گوگل کروم را باز کنیم و از سمت چپ روی Apps کلیک کنید و سپس بر روی Web Store کلیک کرده تا به نصب افزونه ها برویم دقیقا مانند تصویر زیر:

در مرحله بعد به دنبال افزونه  speakit بگردید و روی  add to chrome کلیک کنید سپس بعداز دیدن  پیغام اضافه شدن افزونه به گوگل کروم روی pdf مورد نظر کلیک راست کرده و pdf را اینبار با گوگل کروم باز کنید یعنی کافی است open with کرده و مرورگر گوگل کروم را انتخاب کنید.

شیوه اجرای نرم افزار 

بعد از نصب و بازکردن pdf با گوگل کروم کافی است رو متن مورد نظر کلیک راست کرده و speakit را انتخاب کنیم به این صورت نرم افزار شروع به خواندن متن انگلیسی انتخابی می کند.

خوب امیدوارم که این آموزش کاربردی مورد پست شما کاربران سایت زرین یار واقع شده باشه برای دانلود فیلم آموزش مکالمه فارسی رو دانلود فیلم آموزش مکالمه انگلیسی کلیک کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *